02 Aralık 2016, Cuma
444 10 76 info@nesve.com

EN YENİ MAĞAZALARIMIZ

Her an mutluluk için çıktığımız bu yolda; Türkiye'mizin bir çok ilinde, 27 noktada, neşe, keyif ve mutluluk vermeye devam ediyoruz.
İşte en yeni Neşve'ler

NEŞVE

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak; Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmayı hedefledi. Bu amacı doğrultusunda hızla büyüyerek sektördeki önemli markalar arasında kısa sürede yerini aldı. “Herkesin Hayalinde Bir Neşve Açmak Vardır” sloganıyla 2009 yılından bugüne Türkiye’nin birçok noktasında misafirleriyle buluşmaya ve enfes tatlarını Türkiye’nin dört bir yanına yaymaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; kaliteli ve özelleştirilmiş ürünlerimizi en iyi ortam ve hizmetle; tüm şubelerimiz aynı kalitede en özel haliyle misafirlerimize sunabilmek.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; Türk damak tadına uygun geniş ürün yelpazemiz ile misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Misafirlerimizin ve  paydaşlarımızın her zaman yüzünü güldüren ve mutluluk veren lider bir şirket olmak.

“Bir işi yapmanın her zaman daha iyi bir yolu vardır” diyerek müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını (beklentilerini) en üst seviyede sağlayabilmek  için, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirme, hızlı, etkin çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, eğitimden asla taviz vermeyen, sektöründe rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Ürün kalitesi: Dünyanın en iyi kahvelerini yeşil çekirdek olarak ithal ediyor ve haftalık olarak kavuruyoruz; sipariş üzerine taze öğütüp sunuyoruz. Türk çayımızı Rize’de özel iki buçukluk çay yapraklarından toplatıp özenle demleyip sunuyoruz.

Misafir memnuniyeti: Fark yaratmanın temel unsuru olan, misafirlerimize daha kaliteli hizmet sunmak için, her adımda özenli ve dikkatli davranarak yüksek seviyede misafir memnuniyeti sağlamaktayız.

Ailemiz: Takım anlayışı ve eğitim konusunda, her kademede destek ve dayanışma içerisinde faaliyet göstermekteyiz. . Bütün ekibizimin alanında uzman ve sürekli kendini geliştiren kişilerden oluşması için gayret gösteriyoruz. Bütün şubelerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve misafirlerimizle biz büyük bir aileyiz.

Sürekli gelişim; Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğunun bilinciyle, hizmet anlayışını değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapımızı sürekli yenileyerek, gelişmeye devam etmekteyiz.

TÜRKİYE'DE NEŞVE

27
mağaza

11.500
m² açık-kapalı alan

350
çeşit ürün


mutlu neşve'li

NEŞVE'YE ULAŞIN

MUTLULUK BÜLTENİ

Mutluluk Bülteni'mizden yazılar