KAHVE HAYATTIR

Herkesin Hayalinde Bir Nesve Acmak Vardır

Ali İhsan Arslan / Neşve Master Barista

Neşve olarak en iyi çekirdeklerin seçilmesinin yanında en az bir o kadar daha önem taşıyan diğer kısım, o soylu çekirdeklerin işinin ehli bir kavurma ustası tarafından en iyi özelliklerinin ön plana çıkacağı ve kompleks aroma ve tatlarının zenginleşeceği bir şekilde çok koyuya kaçmadan küçük miktarlarda açık olarak kavrulması, doğru ekipmanlarla ve doğru tekniklerle siz misafirlerimize sunulmasıdır. 

Tüm bu aşamaların herhangi birinde yapılacak bir hata o kahveyi bir anda sıradan bir ürüne dönüştürebilir. Zaten çay ve kahveyi diğer gurme ürünlerin büyük bir kısmından ayıran da bu bitmemiş bir ürün olma özelliğidir... 

Bu başarı hikayesinin son bölümüne imza atanlar ise kuşkusuz sahneyi tutan baristalardır. Specialty kahve kültürü ile birlikte Barista da artık tezgah arkasında yer alan sıradan figür olmaktan çıkmış, müşterilerle nitelikli ilişki kurabilen, onları kahve konusunda yönlendiren, kendi zevkleri ve hayata bakış açısı ile yaşayan bir karaktere bürünmüştür. Bu da servis ve sunum dinamiklerini değiştirmiş, daha sıcak, teklifsiz ve eşitlikçi bir ortama taşımıştır. El işçiliğiyle, titizliğiyle ve tutkusuyla hazırladığı bütün içecekleri ve kahveleri, bu kahveleri süslediği latte artları ve ekipmanına gösterdiği ilgisiyle işini severek yapan baristalarımıza değinmeden geçemiyoruz.

Neşve olarak kalite, lezzet ve değer prensiplerimizin mükemmel karışımıyla ev yapımı tadında pastalar sunuyoruz. Kaliteyi kullandığımız hammaddelerle, lezzeti özel reçetelerimiz ve işimize olan aşkımızla pastalarımıza katıyor ve siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Neşve, dünyanın en seçkin kakao üreticilerinden Altınmarka ve Callebaut markalarından tedarik edilen kuvertür çikolatayı kakao ustalarımızla özel olarak şekillendirilip ambalajlıyoruz.

En özel çikolatalarımızı, firma logomuzun bulunduğu çikolatalar üreterek sizin için çok daha özel hale dönüştürüyoruz. Farklı  model çalışması ile çikolata üzerine işleyerek çikolatayı sizin için şekillendiriyoruz. Çeşitli aromalar ve özel dolgular ile zenginleştirilmiş çikolatalarımızı deneyerek çikolata tutkunuza yenilerini ekleyin.

Dünyanın birçok ülkesinde yapılan tatlı olma özelliği taşıyan makaron, sekiz farklı seçeneğiyle Neşve'de sizlerle.

Çay, kahve veya dondurmalı tatlıların yanında kesinlikle denemelisiniz.

ADRES BILGILERIMIZ

Adres:

Köşk Mahallesi Kışla Caddesi 52/2 ANT Plaza Melikgazi/KAYSERİ

Telefon:444 1076

Mail: info@nesve.com

SOSYAL MEDYA

NESVE RADYO