Neşve Franchise

Bizim için franchise kavramı bir evliliği ifade etmektedir. Fazlaca emek vererek büyütmeye çalıştığımız markamızı, bizim kadar sahiplenecek – koruyacak ve geliştirecek kişilere emanet ederken, en önemli ilkemiz karşılıklı şeffaflıktır.

Franchise süreci bu sitede bulunan franchise formunuzu doldurmanızla birlikte başlar. Uzman ekibimiz size ulaşarak ilk ön görüşmeyi sağlar.

Ortak noktalarda buluştuktan sonra ki aşama ise doğru lokasyonun belirlenmesidir. Bizler doğru lokasyon seçiminin işin %60’ını garantilemek olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda yerinde fizibilite çalışmaları ile markamıza – konseptimize en uygun yeri seçmek için uğraşırız.

Mekanın kurulum aşamasında projelendirme ve inşaat işlemlerinin tamamı Neşve Mimari ekibi tarafından gerçekleştirilir. Uygun şartlarda bizim projemize sadık kalmak şartıyla inşaat işleri yatırımcı tarafından da gerçekleştirilebilir.

Mekanın inşaat sürecinin tamamlanmasına istinaden Neşve Saha Ekibi personel seçimi – eğitimler ve mkenaın ilk 15 gün işletilmesi ve sonra yatırımcıya teslim edilmesi aşamasını yürütür. Sonrasında ise sürekli arkanızda destek olarak hissedebileceğiniz güvenli bir markanın varlığı ile işlerinizi kolaylaştırmak ve hedeflerimize birlikte ulaşabilmek adına size tüm desteği verecek kocaman bir ailenin parçası olduğunuzu hissedeceksiniz.

Franchise sistemimiz hakkında detaylı bilgi için franchise formumuzu doldurmanız yeterli.