Merkez:
Erenköy Mahallesi İğdelidere Caddesi No:169 Melikgazi-Kayseri
T. +90 352 444 10 76

Image Alt
  /  Ye – İç – Mutlu Ol

Ye – İç – Mutlu Ol

s

Neşve’nin amacı size her zaman en üst kalitede farklı ve sağlıklı lezzetler sunmaktadır.

Bu anlamda ana ürünümüz olan çayımızı, Rize’de özel olarak yetişen iki buçukluk yapraklardan toplatarak kendimize has formülümüzle bakır kazanlarda demliyoruz. Bitki çaylarımızın tamamı doğal ürünler olup, hiçbir şekilde poşet ürün kullanmıyoruz.

Uzmanlık alanlarımızdan olan kahve konusunda size en kaliteli ve en taze ürünü sunmayı vaad ediyoruz. Bu nedenle bütün kahvelerimizi en üst kalite çekirdeklerden kavuruyor, mağazalarımıza taze olarak dağıtıyor ve aromasını yitirmemesi için siz sipariş verdiğiniz de öğütüyoruz.

Güne başlangıç adına, her birini yöresinden özel olarak getirerek sunduğumuz tadına doyum olmaz kahvaltılarımız, sunumlarıyla da gözünüzü doyuruyor.

Neşve Mutfak’tan çıkan ürünlerimiz ise, her damak tadına hitap edecek şekilde geniş bir yelpaze de seçilerek, üstün malzeme kalitesi ve göz dolduran sunumlarıyla yemek konusunda da iddiamızı ortaya koyuyor.

Üst kalite ürünlerimizle ve üstün hizmet anlayışımızla sizleri mutlu edebilmek adına sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Netice olarak yaptığımız işin felsefesini de “ Ye – İç – Mutlu Ol “ olarak özetliyoruz!